Vyberte si u nás


O nás
O nás - MY HOME s.r.o.

 

Sme rodinný podnik s kreatívnou dušou a inovatívnymi myšlienkami, mladí duchom a starí skúsenosťami. Snažíme sa chápať potreby klientov ako svoje vlastné a vďaka priateľskej atmosfére, ktorá u nás v My Home vládne, prinášame teplo domova prostredníctvom ľudského, ale aj profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi.

 

V oblasti internetového obchodu a služieb úspešne pôsobíme už niekoľko rokov a naša rodina e-shopov sa tak vďaka dôvere klientov postupne rozrastá, nielen počtom, ale aj expandovaním do zahraničia. So sídlom na východe Slovenska, v meste Snina, dlhodobo a úspešne pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj českom internetovom trhu.

 

Neustále sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa prispôsobovať našu ponuku vašim potrebám a prekonávať vaše očakávania či už sú z oblasti módy, umenia alebo zásielkového predaja. Stávame sa súčasťou vašich domovov, dokážeme sa vcítiť do vašich potrieb, a tak je naším prvoradým cieľom kvalita našich služieb a profesionálny prístup.

 

Náš široký sortiment produktov je zárukou kvality a najnižšej ceny. Každý z vás sa stáva členom našej veľkej rodiny, a preto môžete vždy využiť množstvo zaujímavých zliav, akcií či rôznych súťaží. Spojte sa s nami na sociálnych sieťach a budete stále v obraze.

 

Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si pohodlný spôsob platby či bezpečný a rýchly spôsob prepravy. Naše centrum služieb zákazníkov vám vždy ochotne odpovie na vaše otázky prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo prostredníctvom online chatu.

 

 

RODINA E-SHOPOV MY HOME

 

www.tiktok.sk "Hodinkový šok" - náramkové hodinky, ktoré si zamiluješ. Módne dámske a pánske hodinky so zárukou najnižšej ceny.

 

www.obraznastenu.sk “Oblečte Vaše steny” - Inšpirácia pre Váš dom, byt či kanceláriu. Predaj obrazov rôznych motívov, rozmerov a formátov.

 

www.maliarskeplatno.sk “E-shop pre umelcov” - Partner pre Vaše umenie. Predaj umeleckých potrieb a maliarskeho plátna.

 

www.obrazylasky.sk " I love OBRAZY " - maľované obrazy, ktoré si zamiluješ. Ručne maľované obrazy na stenu pre moderné bývanie a interiér.

 

www.loris-art.sk "Pohlaďte svoju dušu pohľadom" - jedinečnosť pre jedinečných. Originálne motívy v limitovaných edíciách pod značkou TOM LORIS.

 

www.starpopart.sk “Vaša hviezda u Vás doma”- Kvalitné ručne maľované obrazy v štýle Pop Art. Moderné obrazy pre moderný štýl bývania.

 

www.mafiapopart.sk "Ponuka, ktorá sa neodmieta" - Obrazy pre mužov. Kultové mafiánske filmy ako ručne maľované POP ART obrazy.

 

www.obalo.sk “Balenie bez starostí” - Veľkoobchodné ceny pre každého. Predaj obalového, či baliaceho materiálu a kancelárskych potrieb.

 

Tím MY HOME, s.r.o.


NTliZjNlZ