Vyberte si u násOšetrovanie hodiniek

Hodinky vyrobené zo zliatiny kovov sú určené len na príležitostné nosenie, keďže kovová zliatina nemá rovnaké vlastnosti a odolnosť ako drahé kovy alebo oceľ. Hodinky vyrobené z kovovej zliatiny sú módnym doplnkom a bežné príležitostné nosenie ich nepoškodzuje a neovplyvňuje ich funkčnosť ani vzhľad. Kovovú zliatinu poškodzuje voda, dochádza ku korózii, preto tieto hodinky nie sú vodotesné. Nami ponúkané hodinky spravidla neobsahujú nikel, napriek tomu sa tieto hodinky neodporúčajú osobám trpiacim alergiou na kovy. Nosenie hodiniek, šperkov a doplnkov vyrobených z kovových zliatin môže spôsobiť kožnú alergickú reakciu.

 

Životnosť hodiniek môžete predĺžiť dodržiavaním základných opatrení:

- zabráňte, aby sa hodinky dostali do styku s vodou, parfumom, lakom na vlasy, kozmetickými a čistiacimi prípravkami, spotenou a znečistenou pokožkou

- pred spaním a pri športe si hodinky zložte z ruky, aby sa zabránilo poškodeniu a styku s potom

- hodinky uschovávajte na čistom a suchom mieste, nevystavujte ich slnečnému žiareniu a vysokým teplotám

 

Na čo sa nevzťahuje záruka?


- rozbitie skla

- poškodenie remienka spôsobené mechanickým poškodením

- poškodenie remienka vzniknuté bežným nosením a opotrebením

- poškodenie v dôsledku nesprávneho nosenia alebo ošetrovania

- zmeny vzhľadu spôsobené bežným opotrebením

- zmeny farby kovových častí vyrobených z kovovej zliatiny

 

Hodinky vyrobené z ušľachtilej ocele sú odolné voči kozmetickým a čistiacim prostriedkom, parfumom a rovnako sú bez problémov znášané aj osobami trpiacimi alergiou na kovy. Kovové časti hodiniek sú síce odolné proti vode a nedochádza k poškodeniu remienka, korózii, ani k zmenám vzhľadu hodiniek, avšak je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu a hodinky vystavovať iba takému kontaktu s vodou, ktorý ich nepoškodí a neovplyvní ich funkčnosť.

 

NTk0NTA3